Cześć,

nazywam się Gabriela Deda i przeogromnie cieszę się, że mogę się tutaj z Tobą przywitać! Pozwól, że się przedstawię i opowiem Ci, czym się zajmuję. Jak pewnie się domyślasz, jestem zarządzającą imperium Oribunny. :) Pomysł na sklep papierniczy powstał spontanicznie i z braku notesów na rynku, które spełniałyby moje wysokie kryteria jakości i wyglądu. Wracając z jednej z blogerskich konferencji, naładowana pozytywną energią i motywacją, stwierdziłam, że to idealny moment, żeby zacząć pracę nad własnym sklepem papierniczym – i tak po kilku miesiącach pracy powstało miejsce, w którym znajdziesz wysokiej jakości notesy, naklejki czy taśmy washi.

Chciałabym, by Oribunny było miejscem, w którym znajdziesz nie tylko przydasie papiernicze, ale również masę inspiracji związanej z podróżami, dlatego równolegle ze sklepem papierniczym tworzę podróżniczego bloga, na których piszę i opowiadam o wszystkich swoich wojażach.

Podróżuję bardzo dużo, a do najlepszych moich podróży zaliczam 4-tygodniowy road trip po Kalifornii, Nevadzie i Arizonie. Od tamtego momentu całkowicie zakochałam się w USA i mam zamiar odwiedzić ten kraj jeszcze co najmniej kilka razy. Oprócz tego odwiedziłam Nowy Jork, Dominikanę oraz wybrałam się na 3-tygodniowy road trip po Szwecji i Norwegii. Zwiedziłam sporo stolic europejskich, ale ciągle mi mało, dlatego moja podróżnicza lista jest szalenie długa.

Uwielbiam czytać literaturę faktu i true crime i choć czasami jest to zajęcie mocno przygnębiające, to wciąż sięgam po nowe pozycje. Z miłości do literatury powstał mój kanał YouTube, gdzie co tydzień znajdziesz nowy książkowy film. Kocham animacje Disney’a i nie wyobrażam sobie kiedykolwiek przestać je oglądać.

Piszę sporo listów, a w pokoju mam komodę pełną jedynie artykułów papierniczych – naklejek, tasiemek, papierów, notesów i innych bajerów. To jedna z moich najcenniejszych kolekcji, choć zbieram także pocztówki i magnesy z różnych stron świata.

Jestem fanatyczką kawy ze Starbucksa i zawsze muszę odwiedzić jakiś ich lokal w nowym miejscu (może to dlatego tak bardzo pokochałam Stany Zjednoczone – bo mają tam Starbucksa na każdym kroku, wliczając w to lokale typu drive thru?).

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz się ze mną podzielić swoją opinią na temat moich produktów. Możesz to zrobić pisząc na adres kontakt@oribunny.com bądź w wiadomości na którymkolwiek z moich social mediów. W wolnej chwili zajrzyj na mój Instagram, na którym dodaję relacje z moich podróży i opowiadam o produktach dostępnych w sklepie.

Życzę Ci cudownego dnia i do usłyszenia!