Cześć, dzień dobry,

nazywam się Gabriela Deda i przeogromnie cieszę się, że mogę się tutaj z Tobą przywitać! Pozwól, że się przedstawię i opowiem Ci, czym się zajmuję. Jak pewnie się domyślasz, jestem zarządzającą imperium Oribunny. :) Od zawsze uwielbiałam papiernicze przydasie, notesy, naklejki, tasiemki i pisaki. W pewnym momencie zaczęło mi jednak brakować na polskim rynku produktów, które byłyby wysokie jakościowo, a do tego piękne i zaprojektowane przez polskie twórczynie i twórców. Z tej potrzeby zrodził się pomysł sklepu internetowego, w którym znajdziesz przepiękne produkty mające pomóc Ci zaplanować swoją codzienność oraz dać narzędzia do kreatywnej pracy.

Chciałabym, by Oribunny było miejscem, w którym znajdziesz nie tylko przydasie papiernicze, ale również masę inspiracji związanej z organizacją i prowadzeniem swojego kreatywnego dziennika, dlatego na moim Instagramie oraz TikToku często dzielę się pomysłami na rozkładówki.

Jestem też matką chrzestną reading journala w polskim internecie – zaczęłam prowadzić swój książkowy dziennik w 2022 roku i od tamtej pory ta forma zapisywania swoich wrażeń z lektury cieszy się ogromną popularnością.

Zupełnie prywatnie kocham czytać – najbardziej literaturę piękną oraz faktu i podróżować, a moim ulubionym miejscem są bez wątpienia Stany Zjednoczone. W pakowaniu paczek często pomaga mi Ariana – najbardziej puchata kotka, jaką widziałam 😊

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz się ze mną podzielić swoją opinią na temat moich produktów. Możesz to zrobić pisząc na adres kontakt@oribunny.com bądź w wiadomości na którymkolwiek z moich social mediów. W wolnej chwili zajrzyj na mój Instagram, na którym dzielę się inspiracjami i opowiadam o produktach dostępnych w sklepie.

Życzę Ci cudownego dnia i do usłyszenia,

Gabi